x
+90 (212) 671 03 22

Site arama yap...

İNSAN KAYNAKLARI
Öz-Demirsan Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. makine sektöründe, dünyada bilinen en iyi markalarla ve değerli müşterilerle çalışıyor olması tercih edilmemizin önemli etkenlerinden biri olsa da, Türkiye’de ve uluslararası platformda ürün ve hizmetlerimizi talep eden müşterilerimiz için ileri teknolojilerden faydalanmamız firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özelliktir. Bu farklılığımızı, müşteri odaklı bakışımızı en üst seviyede tutmak, korumak için en önemli yatırımımız ve kaynağımız; alanında uzman yöneticilerimiz ve elit çalışanlarımızdır. 
 
İş Kültürü ve Prensipler
Öz-Demirsan Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tüm çalışanlarına güvenli ve huzurlu ortamlarda çalışma imkanı sunup butik olarak tüm markalarına ve müşterilerine profesyonelce hizmet vermeyi hedefleyen bir misyonla hareket etmektedir. Öz-Demirsan sektöründeki ağır rekabet koşullarının altında ayakta kalabilmek adına dahi müşteri bazlı hizmet anlayışından taviz vermeyerek hızlı değişim ve sürekli bir yenilenme içindedir.
 
Öz-Demirsan Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. insan kaynağının, doğru ve düzenli bir şekilde işlenmesi bizim için çok önemlidir. Bu nedenle çalışanlarımızın teknik yönden bilgilendirilmesi ve müşteri ilişkileri yönünden gelişimleri bizim asli görevlerimizdendir. Kurumumuz; çalışanlarına, firmamızın kısa ve uzun vadeli hedeflerine yönelik bir yol çizmekte ve bu yol üzerinde emin adımlarla yürümesine teşvik etmektedir.